Jak odstranit nečistoty z obkladů a dlažby?  

Jak vyčistit dlažbu a obklad? Například zaschlou spárovací hmotu čistěte pomocí Cif Creamu.

Jak odstranit nečistoty z obkladů a dlažby?

Jak odstranit nečistoty z obkladů a dlažby?

Postup čištění zaschlé spárovací hmoty z dlažby a obkladu pomocí Cif Creamu

  1. Vyčkejme, než spáry mezi dlažbou/obklady dostatečně zaschnou. Na místa, která chceme od spárovací hmoty vyčistit, co nejdříve naneseme větší vrstvu přípravku Cif Cream s mikro částicemi, který je vhodný pro koupelny a kuchyně.  
  2. Po nanesení, necháme přípravek ideálně přes noc působit. Pokud nám to čas nedovolí, necháme Cif nanesený alespoň 2 hodiny.  
  3. Po uplynutí doby, po kterou přípravek pracoval na povrchu, si připravíme zubní kartáček, kterým budeme nečistoty a přípravek odstraňovat. Ideální je použít kartáček se středně tvrdými či tvrdými štětinami. Dále je dobré vybrat takový kartáček, který má co největší hustotu štětin.
  4. Kartáček namáčíme do teplé až horké vody a krouživými pohyby čistíme znečištěná místa. Tento krok opakujeme do té doby, než je přípravek z větší části smytý.
  5. Po vyčištění všech míst, dlažbu nebo obklady umyjeme klasickým způsobem, jak jsme zvyklí, abychom odstranili i ty nejmenší zbytky přípravku. K umytí je vhodný jakýkoliv mycí prostředek.
  6. Pokud po tomto postupu přesto objevíme ještě zbytky spárovací hmoty, můžeme ho opakovat. Počet opakování záleží na tom, jak dlouho byla spárovací hmota na dlažbě či obkladech zaschlá.

Jak odstranit skvrny na obkladech?

  1. Povrch zbavíme mastnoty.
  2. Umyjeme mýdlovou vodou a osušíme.
  3. Pomocí pemzy a lněného oleje povrch vyčistíme.
NEVYHOVUJE VÁM ŽÁDNÝ Z NÁVODŮ?

NOVINKA: Chcete dostávat tipy na čištění? Sledujte mě na Facebooku!

Ohodnoťte návod!


Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *