Jak vyčistit nečistoty ze sedačky?

Jak vyčistit sedačku, když nemáte po ruce extraktor nebo vysavač na mokré čištění? Přišel mi jeden tip na ruční čištění nečistot a skvrn ze sedačky. Vyzkoušejte ho!

Jak vyčistit nečistoty ze sedačky?
Jak vyčistit nečistoty ze sedačky?

Lámete si hlavu nad tím, jak vyčistit skvrny z gauče?

Já si jí lámala velice dlouho. Zkoušela jsem různé přípravky určené k čištění čalounění,  které jsem nanesla na kartáč nebo hadřík a většinou se po „vyčištění“ objevily ještě další nové skvrny a výsledný vzhled gauče či sedačky tak byl ještě horší, nežli před samotným čištěním. Prostě jsem nikdy nedosáhla uspokojivého výsledku.

Jednou mi manžel pověděl, že nejlépe se gauč čistí se záclonou. Se záclonou? Musím se přiznat, bylo mi to podivné, ale zkusila jsem to a mohu vám říct, že lépe vyčištěný gauč jsem nikdy neviděla.

Čištění sedačky pomocí záclony

  1. Do vody jednoduše stačí přidat prášek na praní nebo jiný prostředek k čištění.
  2. Kus záclony namočíme do vody a čistíme krouživým pohybem.

Musím dodat, že tímto způsobem lze čistit více věcí jako například obuv, oblečení, autosedačky, koberce, židle, školní tašky, kabelky, batohy.

Jednoduchá rada od muže, která  vždy pomůže 🙂

TIP na ruční čištění sedaček: Chodí mi často dotazy na nejvhodnější přípravek na ruční čištění sedaček. Proto jsem sepsal návod na ruční čištění sedaček, kde se dozvíte nejen jak postupovat, ale i rizika, která takové ruční čištění obnáší.

Použijte na ruční čištění sedačky:


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru