JakČistit.cz » Čištění skvrn » Ostatní » Jak vyčistit zašedlé bílé ponožky?

Jak vyčistit zašedlé bílé ponožky?

Jak vyčistit a vybělit zašedlé bílé ponožky? Mysleli jste si, že zašedlé bílé ponožky jsou automaticky na vyhození, protože na ně běžný prací prášek nezabírá? Přitom stačí jednoduchá a běžně dostupná věc, která z vašich starých ponožek udělá nové kusy – prášek do pečiva.

Jak vyčistit zašedlé bílé ponožky?
Jak vyčistit zašedlé bílé ponožky?

Prášek do pečiva má naprosto stejné výsledky jako spousta jiných chemických přípravků na bělení prádla. Také skvěle rozpouští tuk, odstraňují skvrny z oblečení a k tomu jej i dezinfikuje.

Nejedná se samozřejmě pouze o ponožky, pokud chceme vyprat prádlo za pomoci prášku do pečiva naplníme pračku do které přidáme i jeden sáček prášku do pečiva. Ten zároveň změkčuje vodu, takže uleví vaší pračce od vodního kamene.


Čištění zašedlých bílých ponožek

  1. Do vlažné vody nasypeme sáček prášku do pečiva.
  2. Vložíme ponožky, které ve vodě lehce promneme.
  3. Necháme přes noc působit.
  4. Poté vypereme v běžném pracím prostředku a necháme proschnout.

Sdílejte návod:

Podobné příspěvky

2 Komentáře

  1. Zašedlé bílé ponožky můžete vyčistit výrobkem Eurona by Cerny – kysličník. Je to super přípravek na spostu věcí – dá se použí i do odpadů nebo na zašedlé bílé prádlo Fakt stojí za to vyzkkokušet, nemůžu bez něj být, požívám ho pořád. Vždycky jednou za nějakou dobu udělám objednávku na http://www.katalogdrogerie.cz a je to!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *