Jak vyčistit interiér auta?

JakČistit.cz

Nenašli jste potřebnou radu? Přidejte se k Facebookové skupině Rady, tipy a návody na čištění a úklid, napište svůj dotaz a dostanete rady od ostatních členů.

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 8

 1. Martin napsal:

  Dobrý den, Jaký typ turbokartáče doporučujete ( třeba i konkrétně ) na trhu je jich celá řada , některé mi příjdou vyloženě jako hračky…Děkuji

 2. Petr janů napsal:

  Díky za kvalitní článek, ještě bych doplnil že pro vyčištění interiéru (ale i exteriéru) je nezbytné použití KVALITNÍ autochemie. Žádné hlouposti z benzinky nebo kauflandu, ale profesionální produkty. Já nakupuji jen značkové přípravky (https://www.adima.cz/Autochemie/) a karoserie je i po letech jako nová. Problém některých je, že auto neudržují vůbec s doměním že ušetří, ale opak je pravdou. Stav interieru (a exterieru) se výrazně projeví na konečné ceně vozu.

 3. jirka napsal:

  Dobrý den,měl jsem vytopený auto,a ted mám dojem,že i po vysušení se mi dělá plísen,pod čalounéním na podlaze,prosil bych nějakou radu,nebo co s tím ,jak jí dostat pryč…díky

  • JakČistit.cz napsal:

   Dobrý den,
   pokud voda prosákla i pod čalounění podlahy, tak se obávám, že jediná účinná metoda by byla odstranění nalepeného čalounění z podlahy a buď důkladné vyčištění nebo výměna za nové. Můžete vyzkoušet přípravky na odstranění plísní, ale zřejmě nebudou účinné, protože se nedostanou do všech míst, kam zatekla voda a kde se tvoří plísně. Vyvaroval bych se použití prostředků na bázi chloru, kdy by mohlo dojít k vybělení čalounění. Použil bych bezchlorovou dezinfekci, např. Dezisan spray.

 4. Barbora napsal:

  Dobrý den, mám netradiční dotaz. Vezli jsme vajíčka na zadní sedačce a bohužel jedno prasklo, a na potahu je to vidět. Už jsem zkoušeli spoustu věcí ale nic nezabírá, máte nějakou radu na toto netypické fopá? 🙂
  děkuji mnohokrát

 5. Tomáš napsal:

  Dobrý den,
  díky za pěkně zpracovaný článek. Potřeboval bych poradit, jak odstranit zaschlé kapky “čehosi” ze skel. Auto zřejmě bylo před koupí myto nějakou chemií, která zůstala na sklech (vypadá to jako když zaschnou kapky vody po mytí) a ničím je nemohu dostat pryč. Jarem, ironem, ředidlem. Jediné, čím co trochu pomohlo, byla brusná pasta na leštění karoserie, ale to se mi nechce absolvovat a navíc se dobře nedostanu do rohů. Děkuji za radu.

  • JakČistit.cz napsal:

   Dobrý den,
   těžko poradit, co zabere, pokud nevíme přesnou příčinu znečištění skel. Můžete vyzkoušet některý z přípravků na hloubkové čištění skel https://www.detailingshop.cz/hloubkove-cisteni-a-lesteni/. Nebo se zkuste poradit přímo na tomto e-shopu, třeba vám poradí nějaký jiný postup. Dejte potom prosím vědět do komentářů, zda něco z toho fungovalo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *