Dětské vlhčené ubrousky a jejich využití při čištění a úklidu

Vlhčené ubrousky se skvěle hodí na odstranění špíny a nečistot všeho druhu. Vyčistí obuv, sanitu, nebo dokonce uhladí vlasy. Jak je používat?

Dětské vlhčené ubrousky a jejich využití při čištění a úklidu
Dětské vlhčené ubrousky a jejich využití při čištění a úklidu
Ip19216811, CC0, via Wikimedia Commons

Jdeme uklízet

Dětské vlhčené ubrousky jsou plné látek, za které nám naše děti zřejmě nepoděkují. Například parabeny mají negativní vliv na hormonální systém. Další látka, metylizotiazolin, se zase podle Poradního orgánu Evropské unie řadí mezi kontaktní alergen a neměl by se vyskytovat ve výrobcích pro děti do tří let věku.

Ještě přidejte fenoxyetanol – látku, která může vyvolat akutní dermatitidu, a máte zvláštní složení produktů pro děti. Koktejl, který pro své děti asi příliš nepotřebujeme.

Zato pro potřeby čištění, tam se nám budou ubrousky hodit náramně!


Koupelna vám poděkuje

Linteo Baby vlhčené ubrousky Aloe Vera a další vlhčené ubrousky jsou užitečnou pomůckou, se kterou během chvilky vyčistíte povrch kohoutků, než se uložíte ke spánku. Kdo chce mít ráno překrásnou koupelnu bez skvrn od vodního kamene?

Zůstal vám kousek produktu na obalu nebo víčku některého z kosmetických produktů? Snadno je odstraňte bez nutnosti používat složité úklidové prostředky.

Ubrousky použijte i pro odstranění zbytků make-upu, který se vám večer nedaří odlíčit. Lakujete si nehty a trocha laku vám ulpěla na kůži? Nebo se vám nepodařilo přesně nanést oční linku? Vlhčené ubrousky vše promptně vymažou. Postarají se o každý zbytek make-upu.

Ještě jeden tip: Rádi byste měli ráno kudrny? Než půjdete spát, obtočte si vlasy okolo ubrousku a uvažte uzel. Ubrousek přes noc uschne a až jej ráno odstraníte, zůstanou jen překrásné kudrnaté vlasy.

Domov jako ze škatulky

Návštěva se blíží a vy jste nestihli uklidit podle svých představ? Šmahem ruky vyřešte potíže s prachem na obrázcích nebo televizi. Nikdo nic nepozná a povrch bude dokonalý. Stačí použít třeba HBF Rybilka dětské jemné vlhčené ubrousky.

Ubrousky vám pomohou setřít šmouhu ze zdi, nebo třeba navlhčit obálku. Konec olizování listovních zásilek! A ještě jedna věc na závěr – klávesnice u počítače nebo dálkový ovladač, to je kapitola sama o sobě. Už víte, čím je očistíte během chviličky? Není zač. Také to děláme a ano, používáme vlhčené ubrousky i na čištění obrazovky počítače. Funguje to výborně. Zkuste to také.

Milujeme vlhčené ubrousky v kuchyni!

Dada Everyday dětské vlhčené ubrousky si ve své kuchyni skutečně oblíbíte. Dětskou židličku plnou kousků potravin vyčistíte během mrknutí oka. Stejně tak se vám budou hodit až půjdete vyklidit koš. Snadno z povrchu nádoby na odpadky odstraníte nečistoty a bakterie. Stačí setřít ubrouskem.

Chystáte se vařit, ale na kuchařce vám ulpěl kus těsta nebo pokrmu? Už víte, čím je uklidit, že ano? Stejné ubrousky použijte i pro rychlé očištění digestoře, kde se po vaření objevily kousky mastného filtru. Ubrousky skoncují i s mastnotou usazenou na povrchu kuchyňské linky nebo varné desky.

Čisté a voňavé prádlo

Rozstříhejte ubrousek na několik částí a pokapejte jej esenciálním olejem. Poté vložte do skříně, kde se postará o dokonalou vůni vašeho prádla.

Pozorujete na oděvu zvířecí chlupy? Snadno je setřete ubrouskem. Takto se zbavíte kousků zvířecí srsti ještě dříve, než vložíte prádlo do pračky.

Tvoření s dětmi

Když už hovoříme o dětech, tak vlhčené ubrousky jsou skvělý způsob, jak vyčistit stůl poté, co jste si s dětmi užili tvořivou chvilku. Pampers Aqua Pure dětské čisticí ubrousky odstraní nečistoty v podobě barviček, fixů i lepidla. Všechny přebytečné třpytky, se kterými jste pracovali, snadno zmizí.

Vítejte v restauraci

Mít vlhčené ubrousky v kabelce se vám bude skvěle hodit. Když půjdete do restaurace nebo rychlého občerstvení, kde je ještě skvrna na stole od předchozího kafe, snadno ji utřete. Pampers Sensitive dětské čisticí ubrousky dokáží výborně očistit nábytek.

Boty se budou blýskat

Vlhčené ubrousky se vám budou hodit i v případě, že jste si právě zašpinili svou obuv. Přípravek pro ošetření obuvi u sebe zřejmě nemáte. Vlhčené ubrousky ano. Dejte se do práce! Pokud jsou to Masmi dětské vlhčené ubrousky z organické bavlny, nepoškodíte si ani své kožené boty. Ubrousky se vám zkrátka budou hodit k tomu, aby byla podoba vašich bot vždy perfektní!

Zkrotíte neposedné vlasy

Ještě jedno tajemství, které musíte znát zejména v případě, že si vaše vlasy někdy žijí svým vlastním životem, nebo právě bojují se statickou elektřinou. HiPP Babysanft Ultra Sensitive a další vlhčené ubrousky se postarají o to, abyste měli hřívu ve výborné kondici. Stačí si je přetřít vlhčeným ubrouskem a statická elektřina zmizí. Vlasy budou příjemně hebké a poslušné.

Vlhčené ubrousky se hodí mít stále u sebe.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru