Jak vyčistit skvrny od džusu?

CHCETE ČISTIČ PRÁVĚ NA VAŠI SKVRNU? ROZKLIKNĚTE A VYBÍREJTE:
Velký přehled odstraňovačů skvrn z textilu, oblečení a koberců

Tímto postupem můžete odstranit skvrny od džusů, jako jsou například pomerančové, hroznové, brusinkové, rajčatové a mnoho dalších.

Postup čištění skvrn od ovocných džusů

  1. Na začátku se snažte co nejvíce skvrny od ovocného džusu odsát pomocí savé utěrky, můžete použít třeba papírové kuchyňské utěrky. Džus odstraňujte tupováním, skvrnu netřete, aby se nerozšířila do větší plochy.
  2. Pokud se jedná o již zaschlou a starou skvrnu od džusu, tak ji nejprve potřete z obou stran glycerinem, nechte chvíli působit, poté propláchněte proudem studené vody a postupujte dále.
  3. Poté zkuste na odstranění skvrny od džusu některý z následujících čistících postupů:
    • Smíchejte 1 lžičku neutrálního čistícího prostředku (na čištění tkanin nebo na nádobí) s 1 lžičkou bílého octa a 1 litrem studené vody. Navlhčete utěrku v tomto roztoku a aplikujte na skvrnu od džusu, dokud nedojde k jejímu odstranění. Poté místo propláchněte studenou vodou a vyperte v běžném pracím prostředku.
    • Smíchejte 1/4 hrnku jedlé sody se 2 hrnky studené vody. Opět navlhčete utěrku v roztoku a aplikujte na skvrnu. Po jejím odstranění opět vyperte v pracím prostředku.
    • Smíchejte 1 díl bílého octa se 3 díly studené vody. Utěrkou navlhčenou v tomto roztoku se snažte co nejvíce skvrny od džusu odstranit. Po vyčištění vyperte běžným pracím prostředkem.

LIDÉ TAKÉ KUPUJÍ TENTO ČISTIČ SKVRN:
Jak vyčistit skvrny od džusu?
Ohodnoťte článek!


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete zde reklamu napořád jen za 200 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 Shares
Share
Tweet
+1
Pin