Recenze sedačky Sapporo s žinylkovým potahem

Rozkládací sedací souprava Sapporo, potah hnědá žinylka. Jedná se o sedačku ve tvaru písmene U. Je velmi variabilní, levá a prostřední část jsou spojené, pravá kratší strana se dá oddělat a přidělat pomocí nacvaknutí na háčkový systém.  Tím pádem jde sedačku použít i jako typ L.

Sedačka Sapporo je rozkládací, úložný prostor nemá. Rozkládá se pomocí vytažení matrace z pod prostřední části sedačky. Matrace je na kolečkách, její vysunutí je velmi jednoduché a snadné. Po vysunutí se povytáhne směrem nahoru a díky mechanismu zůstane rovnoměrně zaklesnutá se zbytkem sedačky.  Vznikne opravdu velká a kvalitní plocha pro pohodlné spaní.

Opěrky jsou měkké a pevně spojené se sedačkou.

Potah je žinylkový, velmi příjemný a má tmavě hnědý odstín. K sedačce byly součástí i 4 polštářky, 2 menší a 2 větší ve stejné barvě.

NÁŠ TIP: Které sedačky jsou nejprodávanější?

Jak se na sedačce Sapporo sedí?

Sedačka je velmi pohodlná i pro dlouhodobé sezení. Je pevnější, člověk se nepropadne k zemi a pěkně pruží. Výplň je pořádná, měkká. To samé platí i pro opření. Na sedačce se dá opravdu pohodlně odpočívat, vsedě i při ležení. Výška je akorát uzpůsobená pro kvalitní sezení.

Jak se čistí žinylkový potah?

Celá sedačka je pokryta rovnoměrně stejnou žinylkovou látkou. Látka je příjemná na omak a hladká. I po sedmi letech používání není nikde vydřená, vyšisovaná či jinak poškozená. Barva je tmavě hnědá, která po nynějších zkušenostech není pro rodinu s dětmi úplně praktická. Jde na ní vidět hodně skvrn. Ale velmi snadno a účinně se čistí, stačí vlhký hadr. Pro kvalitnější vyčištění žinylky používáme speciální přípravky a potah je zatím ve velmi dobrém stavu.

Se sedačkou jsme opravdu spokojeni. Vydržela zatím hodně. Jen jedna její část, nejpoužívanější, je už mírně propadlá. Poměr kvalita/cena odpovídá, spíš bych řekla, že její cena byla velmi přijatelná vzhledem k velikosti a kvalitě. Myslím, že nám vydrží ještě pár let a potom budeme volit podobný typ i potah, jen bych vybrala jinou barvu. Sedačku tedy doporučuji i těm náročnějším uživatelům.

Sedačka Sapporo

Látka žinylka

NÁŠ TIP na nejprodávanější čističe skvrn

1. Neflek Smacchio Tutto odstraňovač skvrn 500 ml
Inkoust, pivo, víno, čokoláda, káva, šťávy, ovoce, tráva, rtěnka, řasenka a oční stíny, krev…

2. Dr. Schutz odstraňovač skvrn z koberců CC Fleck & Weg 400 ml
Čistí většinu skvrn, např. červené víno, čaj, ovocné šťávy. Obsahuje aktivní kyslík.

3. Dr. Schutz Profi odstraňovač skvrn Fleckenspray R 200 ml
Lepidla, zbytky barev, lak, fixy, lak na nehty, olej, tuky, asfalt…

Recenze sedačky Sapporo s žinylkovým potahem
Ohodnoťte článek!


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete zde reklamu napořád jen za 200 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 Shares
Share
Tweet
+1
Pin