Recenze sedačky FABIO s potahem SAWANA

Rohovou sedačku FABIO v levostranném provedení vlastním přibližně jeden rok. Zaujala mě svými jednoduchými tvary a přitom působí velmi elegantně. Má výsuvnou matraci pro příležitostné přespání a výklopná část skrývá úložný prostor například pro lůžkoviny. Zvolil jsem si sedačku s potahem kombinovaným ze dvou odstínů. Boční opěrka, spodní část a 2 polštářky jsou z tmavšího potahu SAWANA 05 Dark Grey a zbylá větší část sedačky je ze světlejšího potahu SAWANA 21 Grey.

NÁŠ TIP: Které sedačky jsou nejprodávanější?

Jak se na sedačce sedí?

NÁŠ TIP na nejprodávanější čističe skvrn
1. Neflek Smacchio Tutto odstraňovač skvrn 500 ml (Inkoust, pivo, víno, čokoláda, káva, šťávy, ovoce, tráva, rtěnka, řasenka a oční stíny, krev…)
2. Dr. Schutz odstraňovač skvrn z koberců CC Fleck & Weg 400 ml (Čistí většinu skvrn, např. červené víno, čaj, ovocné šťávy. Obsahuje aktivní kyslík.)
3. Dr. Schutz Profi odstraňovač skvrn Fleckenspray R 200 ml (Lepidla, zbytky barev, lak, fixy, lak na nehty, olej, tuky, asfalt…)

Sedačka má nižší opěráky na záda, takže hlavu si o ně určitě neopřete, ale i při vyšší postavě (cca 190 cm) poskytují dostatečnou oporu pro záda. Sedáky mi přijdou oproti jiným sedačkám spíše delší, takže opět vyhovují i pro vyšší postavy. Tuhost matrace zpočátku byla vyšší, po roce užívání mi přijdou o trochu měkčí, ale žádná „prosezená“ místa nevznikají.

Jak se čistí a udržuje potahová látka SAWANA sedačky FABIO?

Potah SAWANA patří mezi tkané potahové látky, látka je na omak hladká a dostatečně pružná, takže se přizpůsobí matraci, na které je napnuta. Díky jemnému „melírovanému“ vzoru se na ní ztratí i mírné znečištění. Už jsem z ní čistil i některé malé skvrny od čokolády a od pití a šly velmi dobře odstranit navlhčenou utěrkou a čistícím přípravkem na čalounění. Předpokládám, že při eventuálním strojním mokrém čištění (tepování) půjde sedačka čistit velmi dobře, ale zatím to vyzkoušeno vzhledem ke krátké době od pořízení nemám.

Se sedačkou jsem zatím velmi spokojený a mohu její koupi doporučit.

Sedačka Fabio

Potah Sawana 21 Grey

 

NÁŠ TIP na nejprodávanější čističe skvrn

1. Neflek Smacchio Tutto odstraňovač skvrn 500 ml
Inkoust, pivo, víno, čokoláda, káva, šťávy, ovoce, tráva, rtěnka, řasenka a oční stíny, krev…

2. Dr. Schutz odstraňovač skvrn z koberců CC Fleck & Weg 400 ml
Čistí většinu skvrn, např. červené víno, čaj, ovocné šťávy. Obsahuje aktivní kyslík.

3. Dr. Schutz Profi odstraňovač skvrn Fleckenspray R 200 ml
Lepidla, zbytky barev, lak, fixy, lak na nehty, olej, tuky, asfalt…

Recenze sedačky FABIO s potahem SAWANA
Ohodnoťte článek!


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete zde reklamu napořád jen za 200 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 Shares
Share
Tweet
+1
Pin