Recenze sedačky TORONTO s potahem LAWA

CHCETE ČISTIČ PRÁVĚ NA VAŠI SKVRNU? ROZKLIKNĚTE A VYBÍREJTE:
Velký přehled odstraňovačů skvrn z textilu, oblečení a koberců

Rohovou sedací soupravu TORONTO jsme si s přítelem kupovali před půl rokem. Hledali jsme něco prostorného, pohodlného a hlavně s úložným prostorem. Tato sedačka splnila vše, co jsme si přáli. Má tvar do “U” a obě výklopné části mají úložný prostor. Přitom se dá jednoduše rozložit, přičemž nám vznikne velká plocha na spaní, kde se v pohodě vyspí i čtyři lidi. Sedačka nabízí mnoho variant potahů. My si zvolili dva různé druhy. Opěrka a celá kostra sedačky je z vysoce kvalitní umělé kůže Skai SOFT 17 a polštáře a sedací plocha je z expresivní tkaniny z přísad bavlny a viskózy LAWA 10.

NÁŠ TIP: Které sedačky jsou nejprodávanější?

Vyberte si některou z mnoha set nabízených sedaček a sedacích souprav!

Chci si vybrat SEDAČKU (a přečíst recenze zákazníků) »

Pohodlí nadevše

Pokud na ni necháte vyspat hosty, nemusíte se bát, že si budou stěžovat na bolavá záda. Pohovka je sice tvrdší ale zároveň pružnější, takže se hned neprosedí. Boční opěrky slouží dobře jako odkládací plocha. Zadní opěrky, které zároveň slouží jako spací plocha, pokud se sedačka rozloží, jsou kratší. Kratší je také jedna strana pohovky, není to pravidelný tvar “U”.  Nicméně my jsme s přítelem oba vysocí a vlezeme se na jednu stranu sedáku, aniž by nám čouhaly nohy. Jako velké plus vidím v tom, že součástí sedačky jsou také čtyři velké a dva malé polštáře.

Jak se čistí potahová látka LAWA?

Ta se skládá z bavlny a viskózy. Je to tzv. pytlovina. Potah je hladký, příjemný na dotek. Není na něm vidět sebemenší znečištění, takže se nemusíte bát, pokud na ni něco vylijete. Když už se tak stane, bez problému dostanete dolů i skvrny od červeného vína. Zatím jsem nezkoušela čistit vysavačem na mokré čištění, časem se toho ale určitě bát nebudu. Za celou dobu jsem nezaznamenala žádná „prosezená” místa a to na ni trávíme většinu času.

Vlastníme ji krátce, takže na velké hodnocení je zatím brzy, ale momentálně jsem spokojená a určitě bych si ji koupila znova.

Sedačka Toronto

Potahová látka Lawa


LIDÉ TAKÉ KUPUJÍ TENTO ČISTIČ SKVRN:
Recenze sedačky TORONTO s potahem LAWA
Ohodnoťte článek!


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete zde reklamu napořád jen za 200 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 Shares
Share
Tweet
+1
Pin