JakČistit.cz » Recenze sedaček » Recenze pohovky STRANDMON s potahem NORDVALLA

Recenze pohovky STRANDMON s potahem NORDVALLA

S přítelkyní jsme před půl rokem pátrali do vhodné pohovce do obývacího pokoje. Naším snem byla menší pohovka, na které budeme moct společně odpočívat pod dekou oba dva. Nakonec jsme zvolili třímístnou pohovku STRANDMON. Pohovka sice nedisponuje úložnými prostory, ale získala si nás svým provedením a retro designem. Líbila se nám také barva – tmavě šedý potah NORDVALLA se nám výborně hodil do bytu.

Lenošení na pohovce jsme si rychle oblíbili. O tom svědčí i to, že jsme nedávno pohovku doplnili ještě ušákem ze stejné série nábytku. S přítelkyní nám vyhovuje vyšší tuhost matrací, u které zatím užíváním nepozorujeme žádné změny. Já sám s ohledem na moji výšku kolem 192 cm oceňuji vysoké opěrky, které poskytují dobrou oporu pro krk i hlavu. Potahová látka je na omak sice mírně hrubší, ale přesto na dotek stále příjemná.

Jak se čistí potahová látka NORDVALLA?

Velkou výhodou z hlediska denního používání je tmavě šedá barva pohovky. Občas se přece jen nevyhneme tomu, že nám na nesnímatelný potah ukápne pití apod. Zatím jsme si vždy vystačili s vlhkým hadříkem, v záloze máme také šampon na čalounění. Občas rovněž pohovku vysajeme klasickým vysavačem, abychom odstranili prach a drobná snítka. Žádná znečištění nejsou na látce zatím vidět, byť z části za to asi vděčíme i barvě pohovky, na níž se mírná znečištění ztratí. Celkově zatím potahová látka i navzdory intenzivnímu používání nejeví znaky opotřebení, nepáře se a ani jinak nedeformuje.

Celkově jsme tedy s pohovkou STRANDMON spokojeni. Oblíbili jsme si ji a pohovka tvoří nedílnou součást našeho domova.

Pohovka Strandmon
Potah Nordvalla

Sdílejte návod:

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *