JakČistit.cz » Čištění v domácnosti » Čištění koberců » Čištění dětských koberců
|

Čištění dětských koberců

Děti obecně potřebují speciální péči a výjimkou není ani čištění koberců a sedaček. Koberec jsou výbornou volbou jako lapače prachu, ale pokud nejsou pravidelně na sucho a na mokro vysávány, svoje schopnosti poměrně rychle ztrácí. Z tohoto důvodu je nutné čisti koberce na sucho minimálně jednou týdně a pokud jde o koberce dětské, je vhodné vysávání minimálně dvakrát týdně, ideálně však jednou denně. Suché čištění koberců je nutné cca jednou za ½ roku proložit tzv. mokrým hloubkovým čištěním, které funguje jako čištění generální.

Pouze mokré čištění dokáže koberce zbavit opravdu hloubkových nečistot, prachových částic a roztočů, kteří ulpívají na vlasech koberce. Mokré čištění lze provádět pouze se speciálními vysavači (tepovači). Rozhodně není vhodné mokré čištění koberců provádět svépomocí bez kvalitního odsátí vody s nečistotami. Koberec bez odsáté vody může ztuchnout a může dojít k jeho nevratnému poškození.

Pro obyvatele Prahy a jejího okolí máme výborný typ na kvalitní a levnou firmu na čištění koberců mokrou cestou. Jedná se o společnosti Čištění koberců Praha, která disponuje špičkovou technikou a jsou schopni si poradit s každou nečistotou. Bez ohledu na to, zda se jedná o vylitý džus, skvrny od fixy nebo červené víno na světlém koberci či sedačce, vše je možno za použití kvalitní chemie a strojů poměrně efektivně odstranit. Firma čištění koberců Praha nabízí dopravu po Praze zdarma a rovněž jsou tu možnosti využít zajímavých slev, což jistě stojí za zvážení. Více informací se dozvíte na webu Čištění koberců Praha.

Podobné příspěvky

Jeden komentář

  1. Naše děcka jsou mistři na různé fleky. Prvně jsem dokonce přemýšlela, že si dám do pokoje PVC, ale to jsme se pak bála, protože jsem četla cosi se škodlivostí, tak jsme nechali koberec. Akorát bohužel na ty extra fleky se nám osvědčila jedině firma čištění koberců, protože některé fleky prostě nešli pryč a navíc jsem měla strach, že ten koberec agresivními chemikáliemi zničím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *