Půjčovna čističů koberců Praha

Půjčovna čističů koberců Praha byla nově zřízena za účelem poskytování kvalitních strojů na mokré čištění Karcher. Jedná se o nové stroje modelové řady Puzzi 10/1, které disponují výkavnou kobercovou hlavou. Díky těmto parametrům jsou stroje schopny vysávat i v místech pod skříněmi a válendami.

Půjčovna strojů na čištění koberců Praha je k dispozici na adrese Na Záhonech 834/52, kterou najdete na Praze 4, konkrétně lokalita Michle. Půjčovna je otevřena téměř NONSTOP, ale před zapůjčení je nutno telefonicky kontaktovat paní z půjčovny. Hotovostní kauce je zrušena, stroj je tedy možno zapůjčit pouze na základě doložení dvou dokladů totožnosti.

Při zapůjčení dostane klient kromě stroje na mokré čištění koberců rovněž nástavce na čištění koberců i čalounění, důležité rady a co je rovněž velmi důležité – 10 dávek čisticí chemie značky Karcher, které vystačí na vyčištění koberců v bytě 2+1 a jedné sedačky, při normálním ušpinění. Jakékoliv dotazy směřujte na kontaktní telefon půjčovny čističů koberců Praha.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru