Dr.Schutz CC Fleckenspray R

JakČistit.cz

Nenašli jste potřebnou radu? Přidejte se k Facebookové skupině Rady, tipy a návody na čištění a úklid, napište svůj dotaz a dostanete rady od ostatních členů.

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 2

 1. Markéta Komínková napsal:

  Dobrý den,
  chtěla bych Vás požádat o radu. Syn si umazal světlou zimní bundu na sedačkové lanovce od něčeho mastného. Skvrny jsou hnědošedé. Byly mastné, na sjezdovce jsme jen přebytečnou hmotu otřeli papírovým ubrouskem. Myslela jsem si, že se jedná o kolomaz či něco podobného, co používají na promázání sedaček. Koupila jsem čikuli a dle Vašeho postupu vyzkoušela, ale skrvrny zůstaly. Jen trochu zesvětlaly. Myslíte te si, že by sprej Dr.Schutz CC Fleckenspray R mohl působit lépe? Nerada bych bundu poškodila, jedná se o zimní bundu s membránou.
  Za radu předem děkuji.
  Markéta Komínková

  • JakČistit.cz napsal:

   Dobrý den,
   zkuste raději využít nějakou čistírnu oděvů, kde podle materiálu bundy a typu skvrny zvolí vhodný čistící prostředek a mají více možností než při čištění v domácnosti.
   Také bude potřeba nejspíš vyčistit celou bundu, aby se nevytvořila po rozpuštění skvrny mapa. Je také možné, že už bude skvrna trvalá, pokud pronikla do vlákna. Většinu skvrn je třeba odstraňovat ihned po vzniku, později už úspěšnost jejich odstranění klesá a někdy to není možné vůbec.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *