Jak zvýšit účinnost roušky a snížit riziko infekcí?

Věda prokázala, že mikrobiologický svět je mnohem rozmanitější a funguje podle jeho vlastních zákonů. Jednou z nejdůležitějších vlastností je to, že mikrobiologický svět je stejné konkurenční prostředí jako lidská civilizace. Mikroby, bakterie, viry a další mikroorganismy SOUTĚŽÍ mezi sebou o životní prostor. Využívejme to v zájmu naší bezpečnosti!

Rodinná sada prostředků Myvalin
Rodinná sada prostředků Myvalin

Probiotické produkty MYVALIN obsahují probiotické kultury. Po umytí rukou Probiotickým mýdlem se probiotické fermenty naplní povrch rukou a bojují o svůj životní prostor a nepouštějí konkurenty, chrání svůj prostor, tj. vytěsňují jiné mikroorganismy.

Po mytí rukou, pro zlepšení účinku, je nutné ošetřit ruce ochranným krémem. Krém vytváří na povrchu kůže probiotický ochranný film, který umožňuje pokožce dýchat a zůstat svěží.

Totéž se stane, když zavlažujeme povrch obličeje, hlavy, vlasů Probiotickým ochranným sprejem. Kolonie se dostane na kůži, roste, získává sílu a nesnáší konkurenty. Produkty si můžete prohlédnout tady https://www.myvalin.cz/Osobni-pece-c2_0_1.htm.

Nezapomeňte na povrchové čištění vašeho domova nebo povrchů v práci. Povrch je nutné pravidelně ošetřovat probiotiky. Může to být jednoduché vytírání podlah a utírání nábytku (https://www.myvalin.cz/Cistici-prostredky-c3_0_1.htm).

Inovativní technologie čištění
Inovativní technologie čištění

Kromě toho je velmi efektivní zavlažovat vzdušný prostor pomocí ultrazvukového rozprašovače (https://www.myvalin.cz/Ultrazvukove-rozprasovace-c6_0_1.htm).

Ultrazvukový rozprašovač synbiotik
Ultrazvukový rozprašovač synbiotik

Všechna tato opatření pomohou snížit riziko infekce.

Hlavní věc, kterou si pamatujte, ŽÁDNÉ PRODUKTY na světě nemůžou zabránit přímému přenosu viru z člověka na člověka fyzickým kontaktem.

Můžeme se však soustředit na nepřímý přenos přes ruce, povrchy atd.

Použití roušky

Dnešní situace vyžaduje neustálé používání roušek.

Doporučujeme ošetřit vnitřní povrch roušky Probiotickým ochranným sprejem. Stačí zavlažovat vnitřek roušky a nechat probiotické fermenty kolonizovat povrch. Budou se pak snažit zabránit proniknutí konkurentů.

Nechte je udělat naši práci za nás! Využijte sílu přírody a chraňte své tělo.

Připomenutí: Produkty MYVALIN nejsou léky! Používáme pouze zákony přírody.

Hygienická sada výrobků Myvalin
Hygienická sada výrobků Myvalin
Sada prostředků Myvalin pro domácnost
Sada prostředků Myvalin pro domácnost

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru