JakČistit.cz » Recenze sedaček » Recenze sedačky PEREZ s látkovým potahem

Recenze sedačky PEREZ s látkovým potahem

Sedačku PEREZ jsem si vybrala především kvůli její velikosti, která se skvěle hodí do menší garsonky. Nezabere tolik prostoru, přesto se na ní pohodlně posadí i pět lidí.

Její další předností je možnost lůžkové úpravy a dostatečně velký úložný prostor, což se, především pro majitele menších bytů, jeví jako velká výhoda. Sedačka má místo opěráku na záda čtyři velké polštáře. To jí spolu s šedo-černou barevnou kombinací propůjčuje moderní vzhled.

Spodní část sedačky je imitace kůže, zatímco potah sedáku a polštářů je látkový, v barvě šedo-černého melíru.

Přespat na sedačce? Ano, ale jen občas!

Matrace sedačky PEREZ je spíše tužší, což mi vyhovuje, protože se na ní nejen dobře sedí, ale také se z ní dobře vstává. Sedák je sice velmi široký, díky jejímu modernímu provedení, si ale každý může nastavit polštář na opření zad, podle vlastních potřeb.

Sedačka je pohodlná na sezení i občasné přespání, pro pravidelné spaní je ovšem nevyhovující. Sedačku jsem zakupovala s úmyslem využívat ji také jako lůžko, asi po roce mne ale začaly trápit bolesti zad, a musela jsem si tak na ni zakoupit ještě přistýlku.


Nevýhody? Celkem rychlé opotřebení potahu

Potahová látka sedačky je ze tkané látky. Ta je hladká a drobných nečistot se tak zbavuji velmi snadno.

Díky tomu jsem ještě nemusela využít možnost mokrého čištění, nicméně věřím, že díky hladkému potahu, nebude ani takové čištění v budoucnu problém.

Nevýhodou tohoto typu potahu jsou žmolky, které se začaly utvářet v místech, kde se nejčastěji sedí, asi po dvou letech užívání.

Nevyhovuje mi ani spodní část sedačky z imitace kůže. Je na ní vidět každé, sebemenší škrábnutí, což se plně ukázalo ve chvíli, kdy jsem si do domácnosti pořídila kočku.

Sedačka má své výhody i nevýhody, po zkušenostech bych spíše volila jinou, především z jiných potahových materiálů.

Celkový pohled na sedačku Perez
Kombinace látkového potahu a ekokůže u sedačky Perez

Sdílejte návod:

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *