Jak vyčistit skvrny v domácnosti se zvířaty?

V domácnosti najdeme celou řadu textilií, na kterých se po čase používání mohou objevit nechtěné skvrny. Majitelé domácích mazlíčků s tímto problémem bojují ještě častěji. Přesně pro ně máme tip na speciálního pomocníka, který jim s čištěním pomůže.

Přístrojem Bissell SpotClean Pro vyčistíte i skvrny z koberce
Přístrojem Bissell SpotClean Pro vyčistíte i skvrny z koberce

Znečištění způsobené domácími zvířaty

Pokud máte domácího mazlíčka, už jste nepochybně nějakou nehodu řešili. Důvodů, proč objevíte loužičku na sedačce nebo koberci, může být spousta. Výsledek je ale stejný, nechtěný zápach. Obzvlášť u kočičí moči to může být opravdu nepříjemné. Někdy stačí, že váš domácí mazlíček na sedačce rád lehává, což je ze sedačky také cítit. Další problém představují špinavé packy zvenku, které zanechají stopy na čalounění nebo koberci. Právě proto řeší domácnosti se zvířaty čištění více, než jinde.

Bissell SpotClean Pro je ideální pomocník na čištění v domácnostech se zvířaty
Bissell SpotClean Pro je ideální pomocník na čištění v domácnostech se zvířaty

Čím vyčistit znečištění a chlupy od domácích mazlíčků?

Ve firmě BISSELL ví, že domácí mazlíčci jsou součástí rodiny, ale jejich chlupy a nepořádek její součástí být nemusí. Proto navrhli exkluzivní řadu speciálních čisticích produktů ze sortimentu vysavačů a multifunkčních čističů pro domácnosti s domácími mazlíčky. Účinně odstraňují zvířecí chlupy, pachy a blátivé stopy, takže můžete mít své domácí mazlíčky rádi, aniž byste si museli dělat starosti s nepořádkem, který po nich zůstane. Do domácností s malými dětmi nebo zvířaty se vyplatí mít po ruce výkonný čistič skvrn, který vám pomůže s pravidelnou údržbou čalounění, koberců i interiéru auta.

Čistič využijete na koberce, čalounění i čištění v autě

Značka Bissell nabízí výkonný čistič skvrn Bissell SpotClean, který je perfektním pomocníkem do každé domácnosti. Je velmi účinný, protože kombinuje k odstraňování nečistot a skvrn výkonné vysávání (výkon 750 W), kartáčování a čisticí roztok. Bez větší námahy s ním vyčistíte zaschlé skvrny na podlahách všeho druhu, kobercích, čalounění i v interiérech automobilů. Díky vysokému výkonu a dlouhé hadici dosáhnete profesionální úrovně čistoty i na těžko dostupných místech. Velkou výhodou je také velká nádoba na vodu – ta zajistí kvalitní mokrý úklid po celou dobu uklízení, a tak už nebudete muset během úklidu vodu několikrát měnit. Navíc má oddělené nádrže na čistou a špinavou vodu, takže stále čistíte čistou vodou.

Bissell SpotClean Pro a jeho využití při čištění interiéru auta
Bissell SpotClean Pro a jeho využití při čištění interiéru auta
Čištění sedačky přístrojem Bissell SpotClean Pro
Čištění sedačky přístrojem Bissell SpotClean Pro

Jaké varianty čističů si můžete pořídit?

Bissell SpotClean je lehký a kompaktní, takže se bez problému vejde do každé domácnosti a je snadné ho kamkoliv přenést. Nebudete tak mít problém vyčistit ani čalounění v autě. Na výběr máte ze 3 různých variant: Bissell SpotClean ProHeat se standardním kartáčem, Bissell SpotClean PRO s velkým kartáčem a Bissell SpotClean Pet PRO uzpůsobený pro úklid po domácích mazlíčcích.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru