Recenze sedačky LEGEND potažené hladkou kůží MILANO

Sedačku LEGEND ve tvaru L vlastníme jeden rok. Vybrali jsme si ji, protože jsme se doslova zamilovali do jejího elegantního vzezření.

Sedačka má výsuvnou matraci pro případ, že by u vás někdo potřeboval nouzově přespat. Pro jednoho člověka je přespání ještě příjemné, pro dva už tolik ne. Když se matrace vysune, sahá trochu výše než sedačka, takže pokud na ní ležíte, cítíte místo přechodu.

Úložný prostor sedačka nemá, pro nás tento faktor ani nebyl důležitý. Tento typ sedačky se nám zalíbil i kvůli tomu, že obsahuje polohovací křeslo. Kromě polohovacího křesla jsou příjemné také nastavitelné opěrky pod hlavu.

Naše sedačka LEGEND je potažená přírodní kůží MILANOodstínem I-119, což je tmavší šedá.

NÁŠ TIP: Které sedačky jsou nejprodávanější?

Je sedačka LEGEND pohodlná?

Na sedačce LEGEND se sedí velice dobře, je příjemná. Délka sedáků je přiměřená, nejsou moc dlouhé, nemáte pocit, že byste do sedačky byli příliš „vsazeni“.

Matrace je spíše měkčí a poddajnější, což je způsobeno i tím, že je kožená. Kromě toho je vzorek kůže MILANO velice příjemný na dotek.

Jelikož je sedačka kožená, jde krátce po postavení rozpoznat, na kterém místě jste seděli, ale to se vzhledem k pružnosti hned ztratí.

Na sedačce seděl i dvoumetrový muž a nebyl s velikostí opěráků nejmenší problém, větší člověk si navíc může nastavit polohovací opěrky pod hlavu podle své libosti.

Jak se přírodní hladká kůže MILANO čistí?

Jelikož je sedačka z přírodní kůže, má své určité charakteristické vlastnosti. Kůže je přírodní materiál, který časem může měnit barvu, dá se říci, že neustále pracuje. Kožené sedačky je proto třeba ošetřovat přípravky na kůži přímo určené.

Naše sedačka LEGEND je konkrétně z kůže hladké. Pokud ji chceme otřít od prachu, děláme to většinou utěrkou z mikrovláken. Kromě toho jsme také sedačku čistili hloubkově speciální sadou na to určenou. Nejprve jsme pomocí aplikátoru vtírali do sedačky čisticí prostředek, po absorbování jsme jej setřeli utěrkou. Na sedačce nejsou znát žádné vady, kůže se neloupe, nepraská.

S koupí sedačky LEGEND jsme velice spokojení a určitě bychom ji všem vřele doporučili.

Sedačka Legend

Hladká kůže Milano – odstín I-119

NÁŠ TIP na nejprodávanější čističe skvrn

1. Neflek Smacchio Tutto odstraňovač skvrn 500 ml
Inkoust, pivo, víno, čokoláda, káva, šťávy, ovoce, tráva, rtěnka, řasenka a oční stíny, krev…

2. Dr. Schutz odstraňovač skvrn z koberců CC Fleck & Weg 400 ml
Čistí většinu skvrn, např. červené víno, čaj, ovocné šťávy. Obsahuje aktivní kyslík.

3. Dr. Schutz Profi odstraňovač skvrn Fleckenspray R 200 ml
Lepidla, zbytky barev, lak, fixy, lak na nehty, olej, tuky, asfalt…

Recenze sedačky LEGEND potažené hladkou kůží MILANO
Ohodnoťte článek!


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete zde reklamu napořád jen za 200 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 Shares
Share
Tweet
+1
Pin