Recenze sedačky Bill III s potahem z ekokůže

Sedací souprava Bill III zaujme na první pohled velmi jednoduchým a elegantním designem. Tato rohová pohovka ve tvaru L splnila ve všech bodech veškerá má přání i očekávání – lze ji jednoduše rozložit, obsahuje objemný úložný prostor a nastavitelné záhlavníky.

Potah sedací soupravy ve variantě ekokůže (odstín 6 – hnědá) je velmi příjemný a praktický. Konstrukce pohovky je masivní, čemuž odpovídá její vyšší hmotnost. Komplet se skládá ze dvou vzájemně propojitelných dílů, odpadá tedy problém se stěhováním nadměrného nábytku.Svými rozměry se hodí i do menšího obývacího pokoje v panelovém domě.

NÁŠ TIP: Které sedačky jsou nejprodávanější?

Jak se na sedačce Bill III sedí?

Co se pohodlí týče, nemám žádné výhrady. Pohovka je tvrdší, což považuji za velké plus, v žádném případě se do ní nezaboříte a nebude se vám špatně vstávat.

Výška zádové opěrky je variabilní díky nastavitelným záhlavníkům. Tuto možnost jistě ocení ten, kdo se chce příjemně opřít  a uvolnit. Výška i délka sedáků je z mého pohledu vyhovující pro osoby menšího i většího vzrůstu. Opěrky rukou jsou příjemně široké a lze je využít i jako odkládací plochu.

Úložný prostor je lehce přístupný, rozložení i složení sedačky lze provést jednou rukou. V rozloženém stavu se zde pohodlně vyspí dvě dospělé osoby.

Jak se ekokůže čistí?

Potahová látka je z ekokůže a velmi oceňuji především její snadnou údržbu. Vždy ji stačí pouze otřít mokrou utěrkou. Žádné fleky, žádné oděrky ani praskliny. Rozlité víno nebo skvrny od jídla po řádění dětí jsem vždy jednoduše odstranila. Po 3 letech užívání je potah stále bez chybičky a nebylo nutné ho žádným způsobem impregnovat. Ekokůže v zimě rozhodně nestudí, naopak po krátkém sezení příjemně hřeje. V létě vás zase lehce ochladí.

S touto sedací soupravou jsem maximálně spokojená, rozhodně bych neměnila a mohu ji všem velice doporučit. Její provedení je velice kvalitní a pořizovací cena není příliš vysoká.

Sedačka Bill III

Potah z ekokůže

NÁŠ TIP na nejprodávanější čističe skvrn

1. Neflek Smacchio Tutto odstraňovač skvrn 500 ml
Inkoust, pivo, víno, čokoláda, káva, šťávy, ovoce, tráva, rtěnka, řasenka a oční stíny, krev…

2. Dr. Schutz odstraňovač skvrn z koberců CC Fleck & Weg 400 ml
Čistí většinu skvrn, např. červené víno, čaj, ovocné šťávy. Obsahuje aktivní kyslík.

3. Dr. Schutz Profi odstraňovač skvrn Fleckenspray R 200 ml
Lepidla, zbytky barev, lak, fixy, lak na nehty, olej, tuky, asfalt…

Recenze sedačky Bill III s potahem z ekokůže
Ohodnoťte článek!


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete zde reklamu napořád jen za 200 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0 Shares
Share
Tweet
+1
Pin