Recenze sedačky Nukk s potahem z ekokůže Cayenne 1115 Ultra White

Sedací soupravu Nukk s pravým rohem jsme si pořídili zhruba před třemi roky. Jedná se o sedačku do tvaru písmene U. Pravý roh je s opěradlem a levý má pouze prodlouženou část.

Sedačka nám vyhovuje jak úložným prostorem v podobě šuplíku, tak možností rozložení díky výsuvné matraci. Nastavitelné opěráky ani výsuvné opěrky pod hlavu však nemá.

Sedačka je provedena v ekokůži s dekorem Cayenne 1115 Ultra White. Nožky jsou v dekoru chrom.

Jak se na sedačce sedí?

Nemáme rádi sedačky, do kterých takzvaně zapadnete a máte problém se opět zvednout. Z toho důvodu jsme hledali vyšší pevnější sedačku s kratším sedákem tak, aby se na ní dalo opravdu pohodlně sedět. To nám splnila právě sedačka Nukk.

Sedačka má kvalitní pružinové jádro, které se za dobu používání neprosedělo. Sedačka je opravdu prostorná a pohodlně se na ni natáhne celá naše čtyřčlenná rodina. V případě roztažení do podoby dvojlůžka poskytuje rovnou a pohodlnou plochu pro spaní.


Jak se čistí a udržuje potahová látka Cayenne 1115 Ultra White sedačky Nukk?

Sedačka je potažena ekokůží v bílé barvě. Tu si dokázala zachovat i přes to, že v rodině operují dvě malé děti. Na dokonalé vyčištění se nám osvědčil Cif, na skvrny od propisky zase trik s lakem na vlasy.

Vzhledem k tomu, že se jedná o koženku, však došlo k tomu, co asi dalo očekávat. V místech častého sezení koženka praská a vytvářejí se tmavé rýhy, které již nejdou vyčistit. Tuto situaci tak budeme nejspíš v nejbližší době muset řešit překrytím dekou, případně koupí nového univerzálního potahu.

Jak se nám osvědčila sedačka Nukk?

Se sedačkou jsme stále spokojeni a vyhovuje nám jak svým tvarem, tak pohodlím při sezení; pokud bychom však mohli do sedačky investovat více peněz, volili bychom příště raději sedačku z pravé kůže nebo s textilií, na které se nebudou tvořit praskliny.

Sedačka Nukk s potahem cayenne 1115 ultra white - celkový pohled
Sedačka Nukk s potahem cayenne 1115 ultra white – celkový pohled
Sedačka Nukk s potahem cayenne 1115 ultra white - detail potahu z ekokůže
Sedačka Nukk s potahem cayenne 1115 ultra white – detail potahu z ekokůže

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru